Autoserviss: Pr - Pk 9:00 - 18:00; Se 9:00 - 15:00
  • Veikals / Serviss

    +371 64 122 223

  • Automazgātava

    +371 20 378 355

  • E-pasts

    briks-f@briks-f.lv

Servisa pakalpojumi

Piedāvājam visdažādākos servisa pakalpojumus, gan zemāk uzskaitītos, gan jebkurus citus. Papildu automašīnu servisam, piedāvājam arī motociklu rezerves daļas un servisa pakalpojumus.
Par Jums interesējošu pakalpojumu zvaniet servisa vadītājam pa tālr. 29 858 907 vai arī piesakiet apmeklējumu: 64 122 223.

Dzinēja diagnostika un remonts

Dzinēja diagnostika, remonts

Dzinējs ir kā automašīnas sirds, tāpēc to nedrīkst atstāt novārtā. Veicam gan dzinēju diagnostiku, gan to remontu ar specializētu aprīkojumu. Nepareizi nomainītas detaļas automašīnas dzinējā var novest pie neatgriezeniskiem tā bojājumiem, tāpēc iesakām remontu uzticēt pieredzējušiem speciālistiem, kādi ir mūsu kolektīvā.

Ritošās daļas diagnostika un remonts

Ritošās daļas remonts

Automašīnas ritošās daļas mezgli atbild par tās stabilitāti uz ceļa. Laikus nenomainīts, bojāts ritošās daļas mezgls ne tikai pasliktina automašīnas vadāmību un stabilitāti, bet arī paātrina blakus mezglu nodilšanu. Tāpēc laikus nomainīts, klabošs šarnīrs var Jums ietaupīt ievērojamu naudas summu.

Riepu maiņa Cēsīs

Riepu maiņa

Ziemas riepas ir obligātas sākot no 1.decembra un to protektora minimālais dziļums ir 4mm. Mūsu veikalā ir pieejams plašs sortiments ar ziemas un vasaras riepām, tāpēc pie mums, autocentrā Cēsīs, varēsiet izvēlēties Jums piemērotāko variantu gan cenas, gan kvalitātes ziņā.

Eļļas un šķidrumu maiņa Cēsīs

Eļļas un šķidrumu maiņa

Atkarībā no eļļas kvalitātes, to ieteicams mainīt ik pēc 10 līdz 15 tūkstošiem kilometru. Klientu automašīnu dzinējos lejam tikai labas kvalitātes eļļu, jo nav vērts ietaupīt uz eļļas rēķina - dzinēja remonts sliktas eļļas dēļ izmaksā daudz dārgāk!

Savirzes regulēšana cena

Savirzes regulēšana

Ja Jūsu automašīnu "velk" uz vienu pusi, un tā neturas taisni uz ceļa - pie vainas visticamāk ir savirze. Veicam automašīnas savirzes regulēšanu uz profesionāli aprīkota stenda. Klīst runas, ka tieši pie mums Cēsīs ir izdevīgākās cenas savirzes regulēšanai!

Bremžu sistēmas remonts

Bremžu sistēmas remonts

Bremzes ir viens no svarīgākajiem drošības mezgliem automašīnā, tāpēc ļoti svarīgs ir to tehniskais stāvoklis. Regulāra bremžu uzliku, disku un šļauku pārbaude palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem kritiskās situācijās.

Virsbūves pulēšana un spodrināšana

Virsbūves atjaunošana

Uzticiet savu automašīnu mūsu kvalificētajiem meistariem, kas veiks virsbūves atjaunošanu tā, ka automašīna izskatīsies kā jauna.

Automašīnas salona ķīmiskā tīrīšana cena

Salona tīrīšana

Jūs jau sen vēlaties atsvaidzināt savu auto, savest kārtībā salonu, iztīrīt visus putekļus, drupačas, netīrus traipus un plankumus? Cena sākot no 20 eiro. Strādājam ar profesionāliem automašīnas kopšanas līdzekļiem.

Automašīnas izpūtēju, grīdas un sliekšņu metināšana

Metināšana

Metinām un atjaunojam sarūsējušos automašīnas mezglus, tai skaitā grīdu, spārnus, sliekšņus, durvis un citas daļas.